'aşk' varken yok gibi yokken bok gibi…

 

    Onu ilk gördüğümde çarpılmıştım. ama o  kadar çirkinki anlatamam hacı. O cafeden içeri girdim. Sahnede o vardı. Dizlerimin bagı çözüldü diye bi laf var bana her zaman saçma qelmiştir ama o anki hissettiklerime eşdeğer. O an bana dünyanın en yakışıklısı gibi göründü. Gözlerimi alamadım ondan. Türkü söyledi durdu bu fasulya 7,5 lira falan falan. Bende bekliyorum romantik bişiler sölesin qözümün içine baksın die. Havayı aldım tabi.

     Oqün ve devam eden her gün onu qörmeye gittim. Ayrı kalamaz, onu görmeden rahatlayamaz hale gelmiştim. Yani mal gibi olmuştum. Sonradan oda karşılık vermeye başladı. Garsonlar benle ilgilendiği zaman onlara kızdı falan göndermeler yaptı. Ahanda dedim bu oğlancaazımda baa aşık zaar. Sonradan mallıgıma doymadım tabi.

     Bu konularda biraz dengesiz bi yapım var. Kısmetlerim çoğalınca feleğim şaşıyo napcagımı şaşırıyorum eminim bazı kızlardada aynı göt kalkıklıgı yaşanıyordur. Ben ona bakarken başka bi çocukta beni kesiyo. Hatta kesmekle kalmıyor dibime düşüyor resmen. Baktım oda yakışıklı. Aha dedim napacam ben şmdi. Bi onu kesiyorum bi benimkini. Derken bu ikisi sohbet falan ediyo arkadaşlar. Dedim heralde benim bebe bunu ayarladı benle tanışmak için önce arkadaşı konuşcak benle. Mola verdiler dışarı çıktık. İsim takalımda karışmasın şmdi. Benim aşık oldugum sahnedeki benim tombulum. Diğeride gargamel olsun. (burnu göz önüne alırsak uygun oldu bu ) gargi geldi önce ateş istedi. Verdim ismin neydi falan dedi bende bi sevecenimki anlatamam sana. Beni tombulumla tanıştırcakya. Böle cici cici cevaplar veriyorum. Sonra benimki geldi gargi bizi tanıştırdı. Ben hala malak gibi tombuluma yazıyorum gargide bana yazıyomuş megersem. Anlamadım. Aklımda 40 taner tilki döner ama onu anlamadım işte. Tombulumda benim onla tanıştıgımı görünce ondan hoşlandıgımı düşünmüş. Benim bunlardan haberm yok tabi. Ben eve geçicektim tombulum yemege gidelim dedi. İyi dedik. Gargi ben tombulum yemege gittik. Orda telefonu çaldı veee alo aşkım dedi pezevenk. Meger sevgilisi varmış. Yıkıldım vala dünya başıma yıkıldı o an sanki çok kıllı bacagıma kaynar agdayı dökmüşsün ve birden çekmişsin gibi bi acı hissettim. Ama geçti tabi 10 dk sonra. Bende gargiye yavşamaya başladım. İçim içimi yedi günlerce ama çaktırmadım. Gittim gargiyle çıktım. Bu mal bana aşık oldu. Bende tombuluma. gün geçtikçe daha hırs yaptım çok seviyorum sanıyodum ama sevgi deildi. Bilirsiniz işte hacı ya elde edemediğimiz zaman takıntı oluyoya o hesap oldu benimkide. Ben gargiyle çıkınca tombulum bozulmuş gibi yaptı ama anladım bozulmadıgını. Sadece  benide elinde tutmaya çalıştı yani hani olurya o yedekte dursun ben boşta kalınca onla çıkarım boşta kalmassamda beklesin. Kızlarda daha baskındır bu düşünce tabi. Öle düşündü. Bi kaç kere buluştuk. Aşırı bi aşk vardı içimde ona karşı. Bana bakınca kavruluyodum sanki. Böle sıcak basıyodu başım falan agrıyodu. Ama ortada bi gerçek vardı. Tombulumun sevgilisi vardı ve benim onla buluşup konuşmam yada msjlaşmam hiç dogru değildi. Ya bide sevgilisi çok çirkin bişi. Esmer kapkara bi yüzü var nah magara kadar bi ağzı. Yediremedim kendme ya napim. Sabhlara kadar o kızın ölmesi tombulumunda bende teselliyi bulması için dualar ettm. Hatta ulusta bi yatır var oraya bile gittim dua etmek için. Duvarınada yazı yazdım. Bilmem sölememe gerek varmı ama kız tabiî ki ölmedi bende havayı aldım.

O bebeye aşık olduktan sonra ben ben olmaktan çıktım. İnanılmaz baş ağrıları çektim sabahlar kadar uyuyamadıgım qünler oldu. Çünkü sabah gözümü açar açmaz aklımda o akşam uyuyana kadar aklımda o artık tek bi yere yogunlaştıgımdan dolayı bu beni çok kötü etkiledi. Uyku düzenim yaptıgım iş insanlarla konuşmam giyimim saçım makyajım davranışlarım. Allahım kaymıştı. Aptal gibi olmuştum artık.

  Sonra kendime geldim. Aynaya baktım. Bokum çıkmıştı resmen. Gözlerimde bi aptallık sinirden sürekli cips yiyerek oluşan koca bir popo çökmüş göz altları yenmiş dudaklar tırnaklar. Puh dedim Allah belanı vere kızım senin. Sen bu hale düşecek adamıydın dedim ve başladım kendimi modifiye etmeye. maskeydi tırnaklardı saçlardı baya bi düzelttim. Uykumu düzene soktum. Ve onu tamamen sildim ogün. Kimseye verdiğim sözü tutmam. Ama kendime bişey için söz verdimi onu mutlaka tutarım. O günden sonra tombulumu görmiceme yanına gtmiceme msj atmıcama o msj atsana cvp atmıcama ve artık gerçekleri görceğime dair söz verdim. Tuttum sözümü. 2 hafta gitmedim onu hiç görmedim kendmi işe arkadaşlara gezmeye tozmaya verdim. O süre zarfında ona hiç msj atmadım. Sölememe gerek yok ama olsun –oda bana msj atmadı-  sonra bigün kendimi hazır hissettim gittim. Kardeşimsin bundan sonra dedim. Oda aynı şekilde söledi. Bacımsın dedi. Krocan .p o arada bi ton olay oldu tabi ama ayrıntılara çok fazla takılmak istemiorum. Face.de bile kardeşim olarak kayıtlı artık benim tombulum. İçimde hala varmı bişiler bilmiyorum. Belki kardeş belki arkadaş belki abi belkide başka bi sevgi. Ama ben onu gerçekten çok seviyorum.

      Şimdi bi sevgilim var. Onlada bizim cafede tanıştık. Mutlumuyum seviyormuyum bilmiyorum. Ama bir kere denemiştik bununla olmamştı. Yani etaftakiler onun çapkınlıgından sürekli bahsettiği için içim rahat etmedi görüşmek istemedim. Ama beni gerçkten istedigini belli ettiği için tekrar denemeyi seçtim. Anlıcagınız hacılar kafam karışıktır. Bir o kadarda boştur.  Bana zarar veren ve beni üzen şeyleri her zaman çok sevip çekici bulmuşumdur. ama hiç kimseyi uzun süre sevemiyorum. Ama zarar görmedim. Beni sadece tombulum sevmedi. Onun dışında her zaman için peşinden koşulan ulaşılamayan olmuşumdur. Çok ta mütevaaaziyim yaa.

 

Günün sözü :  Her kızın kıvrak zekası vardır.. Kimi doğru yerde kullanır kadın olur . Kimi heryerde kullanır or.spu olur .

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !