GÜNLERDEN BUGÜN...

 

Aman işten güçtende vala gına geldi artık. İlk başladıgımda seve seve gidiyodum böle hissediyodum yani seviyodum işimi. Bu hayvan evladı kadın müşteriler beni çıldırttı. Hayır derdiniz neki sizin bana onu bi sölein önce. Sana işi anlatıorum demi böle böle yapılması gerek bu şekilde hallederiz diyorum sen hala ayı gibi anlamıosun laftan. Yok öle olmazda böle olacakta. Bilmem ne bilmem ne. Tamam diyorum benimle sorunu çözemedin ben seni başka birine aktarıcam. patron geçiyo telin başına. Benim sölediklerimin aynısını sölüo karı tamam dio.

          Neki şimdi bu. Motormusun sen kadın yada değişik fantazilerinmi var yani ne şimdi bu. Erkek sesi duyunca gevşediğini bileydim ben en meşhur travesti sesimle seni mest ederdim. Neyse sakinim.

 

     Başka bir öküzde bi abimiz. Önceki akşam kargoya verilen ürünün sabah 8de neden hala ulaşmadıgını soruyor. Ankaradan çıkalı 8 – 9 saat anca olmuştur. Bunu bile alttan alıyorum. A beyinsiz a mal sen napcan sabahın köründe navigasyonu nerene sokucan bi söle bana önce. Bekle bir dur öglen olsun. Ne  diodum. Hah bunu bile alttan aldım tamam beyefendi ben kargo takip numarasına ulaşıp size qeri dönüş yapıcam diyerekten. Bu gerizekalı embesil saat başı aramaya başladı hani aramadın hani takip no nede vermedn siz beni kandırdınz bilmem ne. Sanki ayaklarına kapandım bizden al diye. Neyse onuda çirkeflikle hallettik. Nedense başka firmaların lokum gibi müşterileri var. Nerde embesil nerde gerizekalı nerde sipastik mal varsa bizden alışveriş yapıyo. Facebookta falan grup açtı bence bunlar aynı seviyedekileri toplayıp bize saldırıyolar. Töbe ya.

 

Başka bir öküz karıda kutunun içinden usb kablosu çıkmadı die götünü parçalamakta. Lan itoğlu itin sıpası o telefonla beni arayıp dakikalarca faydasız faydasız konuscagına git al  3tl bşi yoksa paran qel  ben verem yani. Telefon faturana sadece bizden  15 tl yansıcak mal.

Eger bana çemkirmeseydin ben sana kablo göndercektim. Alırsın kabloyu sen bok alırsın kahpe.

 

Akşam olduda çıkabildik aşka meşke kardeşe dosta  bu neyse böle. Masala gitsem 2dk otrsam patronları beni dışarı çıkarıo az müşteri toplaym die. Ay ayıptr sölemesi çok dikkat çekiomuşumda fazla qelen olurmuş beni qören damlarmış :d küçük cherub in aşağı mal :D göt kalkıklıqına hazırım her Dakka.

 

15 dk falan durdum 3 masa aldım. Onu geç. 8de benim şeftalim (sevgilim ) qeldi. Bu arada O bodur kızın o kardeşim dediğim kızı öldürcm zaten. Önceki gün okey oyanamaya gittik. Şeftali şeftalinin kuzeni ben ve bodur. Benle şeftali bodurlada kuzen eş. Bu mal şeftaliye bacagını falan sürtüyomuş geçen gün yine aynı şeyi yapmış. Bide şöyle bişi var. Hiç farketmemiştm yeni fark ettim. Benden kim hoşlansa bu kız gidip onu ayartmaya flan çalışıyo. Beni kıskanıyo yani. Kardeşim dediğim kız. La sen kimsinde beni kıskanırsın bana aşık olan bebeleri ayartmaya falan çalışırsn neki şmdi bu. Sence bana aşık olanlar benden vazqeçip sana aşık olrlarmı ? aklın  alıyomu bunu kızım senin. Malmısın malakmısın nesinki sen. Önce platonik aşık oldugum tombuluma sonra hugoya snra köylüye snra dövmeliye snra mankene sonra Dava şmdide şeftalimemi. Oha artık çüş yani o kdrda deil. Masa altndan bacak sürtmeler falan. cherub mal ya çünkü anlamaz. O sürttüqün bacakları birbirine ek yapar sana sokarım kızım ben. Benim adım cherub  Bana baksna sen bi. Neyse sakinim.

O yapmaya çalıştıgını o şeklde beceremezsin. Öle bacak sürtersen apartmana çekip öpersen olmaz o şekilde sadece tek gecelik olursun.  Yada 3. fazlası olmaz. O adam seninle ciddi düşünmez. Seni koynuna alıp karı yapmaz anasının babasının karşısına çıkaramaz. Zaten bütün kız arkdşlarım böle yaptı. Kahpeler 1 erkek için yapılırmı lan bu. Bana gel deki bu çocuktan ben hoşlanıyorum sen ayrıl de. Sana çocugu ben ayarlayım ama beni arkamdan vurna… bunu sakın yapma. O zaman ben bie korkarım kendimden…

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !