oldumu şimdi bee !

taşıyamadıgım agır bir yük bu. babamın sevgilisi var. ona iyi davranmak onu sevmek baba demek içimden gelmiyor. annemde sordugu zaman ne cevap verecegimi bilemiyorum. babam bizi kandırıyor. anneme yalandan aşkım dio yalandan çiçekler gönderiyo yalandan gülüyo onunla yalandan beraber uyuyo. bu o kadar kötü bişeyki. düşünsene onun sayesinde dünyaya geliosun. erkek olarak ilk onu tanıyıp ilk onu seviyosun.  ona baba diyosun ilk onun karşısında konuşup ilk onun karşısında yürüyosun ve ilk güvedigin ilk arkanı döndügünde aklının arkanda kalmayacagı erkek o oluyo. 22 sene boyunca ona baba diyosuen ve o kadar senedir tanıdıgın bi adamın, 23 sene ona hayatını adayan bi kadına ihanetine sen şahit oluyosun.

  evet. babamın ihanetine şahidim. ve o kadar karışık ve geri zekalıcaki anlatsam inanmazsınz. baştan başlıyayım.

benim halam evliyken bi erkekle görüşmeye başlıyo. baya sürüyo konuşmaları msndir facedir falan sonra bişi oluyo bu ortaya çıkıyo. hemde kocası çıkarıyo ortaya. bilgisayarın kasasını emniyete götürüyo herşeyi döküyo ortaya sonra babama anlatıyoki böle böle die. babamda araştırıo adamı falan. adam kim çıkıyo dersin. babamın sevgilisinin abisi :) 

Halam bunu bi şekilde öğreniyo. artık karşılıklı anlaşıolarmı napıolarsa halam babama babamda halama sesini çıkarmıyo. kadının adıyla annemin adının baş harfleri aynı.. ve babam birinin kına gecesinde eline bu baş harfi yazdırıyo annemede dioki bak senin baş harfin. ne kadar iğrenç ne kadar küçük düşürücü birşey bu. tamam annem beni sevmez ama bu şekilde kandırılmasına nası göz yumarım ben. her zaman geçimsiz olarak gördüler. bencil olarak suratsız olarak dengesiz olarak gördüler. ama bu kız neden böyle davranıyo neden bu şekilde konuşuyo derdi ne die soran olmadı. sen ne edepsizsin babana nie bölesn ne terbiyesizsn yeter artık şöylesin böylesin. o kadar bunaldımki artık yanlış bişi yapmaktan korkuorum. ne bilim burdan kurtulmak için yanlş bi evlilik yapmaktan yada artık yeter diyip kaçıp gitmekten çok korkuyorum.

gecenlerde konyaya gitti iş için. ( yalan tabiki ) giderken evdeki mangalıda götürdü. başbakanla milletveilleryle mangal yakıcaklar zaar. kadınla pikniğe gitti ogün. ve ankaradaydı. .bunuda benim arkadaşım görmüş. utanç verici iğrenç bişey bu. taşıyamıyorum gerçekten o kadar hırçınlaştımki kaldıramıyorum. çünkü ben her zaman herkese karşı dürüst olmayı tercih ederim aslında. ne bilim birinin arkasından kaşar diosam eğer yanıma geldiqinde onu yüzüne sölemeyi çok iyi beceririm. ben bunu bu yaşımda yapabiliyorum. istiyorumki bni büyüten adamda yapsın bunu. dürüst olsun tak tak sölesn. annem ona ne diyecekki. en fazla git der yazık der. başka ne diyebilirki ne denir yani. boyun kadar kızın var BABA. sana ne denirki. annem yakana yapışıp yapma etme demez. o karakterde birisi değil. tamam bazı sevmedigim huyları var ama gururludur. git demeyi bilir.  

Babam tutturdu şimdi bana bilgisayar al diyo bana. bizim evdekini tamire götürdü güüya :) bu yalanı annem yer kardeşim yer başkaları yerde bana yediremez. çok zeki sanıyor kendini ama değil. bi bilgisayarın tamiri 3 ay sürmez benim bildigim. o bilgisayarı o kaşara verdi. kendinede notebook alıcak. kamerada hasret giderecekler. kusura bakmasında müsade edemem o kadarına. olmassa biz evden çıkalım sen arada karıyı eve at baba. dışarlarda harap olmayın yazık size.

erkek milleti derlerya öleymiş işte. insan gözünün önünde görüyo 23 senelik evliler tam çeyrek asırdır evliler. ve başka bi kadınla artık babam. ben buna izin vermem. gitsin onunla yaşasın biz bakarız başımızın çaresine.

son kararım yarın karıyı bulup agzına scıyorum. artık bunuda anneme söylüyorum. daha fazla kandırılmasına göz yumamam ben.

dibimin notu : Bazı yalanlar güzel , bazı gerçekler acıymış ...

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !